O mně

Tereza Horáčková

Mým denním chlebem je administrativa, organizace kalendáře a schůzek napříč časovými pásmy, zajištění zahraničních cest, plánování eventů a firemních akcí, personalistika či zajištění chodu kanceláře firmy. Díky svým organizačním dovednostem, spolehlivosti a flexibilitě věřím, že splním každé vaše přání.

Zkušenosti

Od roku 2013 spolupracuji s jedním americkým internetovým start-upem.  Mám na starost fungování pražské pobočky a péči o její zaměstnance, nabírání a výběr kandidátů na pohovory. Pro firmu organizuji různé akce – týmová setkání, teambuildingy, ale i celofiremní setkání zaměstnanců z 20 států světa (v loňském roce jsem organizovala firemní summit pro více než 100 osob). Pracovala jsem jako virtuální asistentka pro zakladatele firmy a CEO v NY (aktuálně je tato pozice neobsazena). Administrativa a organizování je můj denní chléb a velká vášeň. Díky zkušenostem s prací ve start-upu dokáži z chaosu udělat řád a v jakékoliv evidenci pořádek.

Po ukončení studia jsem téměř 5 let pracovala na odboru mezinárodních vztahů Kanceláře Poslanecké sněmovny. Mojí náplní práce bylo zajištění zahraničních cest (tj. zajištění letenek, ubytování, pojištění, devizových prostředků, programu atd.), organizace schůzek a jednání, různých společenských akcí, pobytů zahraničních delegací v České republice a dále také evidence zahraničních cest, pošty a faktur, objednávky překladů a tlumočení a v neposlední řadě každodenní administrativa.

Od roku 2009 spravuji webové stránky několika firem (velkoobchod, oční optiky, prodejna elektronických cigaret), které jsem vytvořila pomocí šablon Webnode. K daných webovým stránkám vedu také jejich Facebookové profily. Založila jsem několik blogů, které pravidelně aktualizuji pomocí redakčního systému WordPress. Od roku 2015 spravuji také e-shop s brýlovými obrubami a vytvořila jsem firemní intranet a webové stránky (badmintonová liga) na platformě Google Sites. Ukázky mé práce k nahlédnutí.

Mám vynikající přehled o MS Office (Word, Excel, Power Point), G Suite – dříve Google Apps (Gmail, Drive, Calendar, Docs, Sheets, Slides, Forms, Keep, Hangouts nebo Sites), cloudových úložištích a nástrojích na úpravu souborů či převod jejich formátů. Umím vytvářet infografiky. Spravuji nejen Facebookové profily, ale také Twitter nebo LinkedIn. Mám zkušenosti s aplikacemi jako Trello a Redbooth pro správu projektů; Slack, Skype nebo Zoom pro tele- a videokomunikaci; Toggl pro správu a měření času stráveného na projektech; SurveyMonkey pro tvorbu dotazníků; MailChimp pro email marketing (newslettery); Zapier na spojování webových aplikací; Lever pro správu uchazečů o zaměstnání a další.  Pokud je potřeba, naučím se používat jakýkoliv nový software v krátkém čase.

Přečtěte si reference z akcí, která jsem pořádala, ze služebních cest, kterých jsem se účastnila i z běžné pracovní agendy.

Vzdělání

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu hotelnictví a turismu v Poděbradech, kde jsem se věnovala oboru Řízení hotelnictví a turistických služeb. Během studia jsem získala oprávnění k vykonávání služeb Průvodce cestovního ruchu, tudíž vám velmi ráda poradím kam vyrazit na výlet, dovolenou nebo na firemní akci.

Po absolutoriu jsem vystudovala Vysokou školu obchodní v Praze se zaměřením na Cestovní ruch. V rámci studia jsem absolvovala kurz Diversity managementu, který se zaměřuje na specifika klientů různých národností a jejich chování. Pokud se připravujete na jednání se zahraničními klienty, neváhejte se na mne proto obrátit. Vzhledem k tomu, že jsem absolvovala i kurz Etického managementu, poradím vám, jak se správně chovat.

Vždy jsem se zajímala o studium cizích jazyků. Na gymnáziu jsem se věnovala němčině a angličtině. Na Vyšší odborné škole jsem přidala základy španělštiny a při práci v Poslanecké sněmovně jsem se začala učit ještě jazyk francouzský. Abych oficiálně potvrdila své jazykové znalosti, složila jsem zkoušku a získala Zertifikat Deutsch z německého jazyka a také certifikáty PET (Preliminary English Test) a následně FCE (First Certificate in English) z jazyka anglického.

V roce 2016 jsem se zaměřila na sebevzdělávání v oblasti IT. Absolvovala jsem kurz HTML / CSS pořádaný neziskovkou Czechitas, jejíž cílem je vzdělávat a inspirovat holky a ženy ve světě IT a budovat komunitu holek se zájmem o IT. Kurz mne nadchl a prohlubování znalostí programování v těchto jazycích se nyní věnuji i nadále.

Asi si říkáte, že holka z hotelovky toho asi moc o účetnictví neví. V tom máte možná trochu pravdu, ale co se týká organizování a kooridování různých činností, v tom jsem profík 🙂