Vzdělání

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu hotelnictví a turismu v Poděbradech, kde jsem se věnovala oboru Řízení hotelnictví a turistických služeb. Během studia jsem získala oprávnění k vykonávání služeb Průvodce cestovního ruchu, tudíž vám velmi ráda poradím kam vyrazit na výlet, dovolenou nebo na firemní akci.

Etický manažer Po absolutoriu jsem vystudovala Vysokou školu obchodní v Praze se zaměřením na Cestovní ruch. V rámci studia jsem absolvovala kurz Diversity managementu, který se zaměřuje na specifika klientů různých národností a jejich chování. Pokud se připravujete na jednání se zahraničními klienty, neváhejte se na mne proto obrátit. Vzhledem k tomu, že jsem absolvovala i kurz Etického managementu, poradím vám, jak se správně chovat.

Zertifikat Deutsch

Vždy jsem se zajímala o studium cizích jazyků. Na gymnáziu jsem se věnovala němčině a angličtině. Na Vyšší odborné škole jsem přidala základy španělštiny a při práci v Poslanecké sněmovně jsem se začala učit ještě jazyk francouzský. Abych oficiálně potvrdila své jazykové znalosti, složila jsem zkoušku a získala Zertifikat Deutsch z německého jazyka a také certifikáty PET (Preliminary English Test) a následně FCE (First Certificate in English) z jazyka anglického.

V roce 2016 jsem se zaměřila na sebevzdělávání v oblasti IT. Absolvovala jsem kurz HTML / CSS pořádaný neziskovkou Czechitas, jejíž cílem je vzdělávat a inspirovat holky a ženy ve světě IT a budovat komunitu holek se zájmem o IT. Kurz mne nadchl a prohlubování znalostí programování v těchto jazycích se nyní věnuji i nadále.

Asi si říkáte, že holka z hotelovky toho asi moc o účetnictví neví. V tom máte možná trochu pravdu, ale co se týká organizování a kooridování různých činností, v tom jsem profík 🙂