Zkušenosti

Od roku 2013 spolupracuji s jedním americkým internetovým start-upem.  Mám na starost fungování pražské pobočky a péči o její zaměstnance, nabírání a výběr kandidátů na pohovory. Pro firmu organizuji různé akce – týmová setkání, teambuildingy, ale i celofiremní setkání zaměstnanců z 20 států světa (v loňském roce jsem organizovala firemní summit pro více než 100 osob). Pracovala jsem jako virtuální asistentka pro zakladatele firmy a CEO v NY (aktuálně je tato pozice neobsazena). Administrativa a organizování je můj denní chléb a velká vášeň. Díky zkušenostem s prací ve start-upu dokáži z chaosu udělat řád a v jakékoliv evidenci pořádek.

Po ukončení studia jsem téměř 5 let pracovala na odboru mezinárodních vztahů Kanceláře Poslanecké sněmovny. Mojí náplní práce bylo zajištění zahraničních cest (tj. zajištění letenek, ubytování, pojištění, devizových prostředků, programu atd.), organizace schůzek a jednání, různých společenských akcí, pobytů zahraničních delegací v České republice a dále také evidence zahraničních cest, pošty a faktur, objednávky překladů a tlumočení a v neposlední řadě každodenní administrativa.

Od roku 2009 spravuji webové stránky několika firem (velkoobchod, oční optiky, prodejna elektronických cigaret), které jsem vytvořila pomocí šablon Webnode. K daných webovým stránkám vedu také jejich Facebookové profily. Založila jsem několik blogů, které pravidelně aktualizuji pomocí redakčního systému WordPress. Od roku 2015 spravuji také e-shop s brýlovými obrubami a vytvořila jsem firemní intranet a webové stránky (badmintonová liga) na platformě Google Sites. Ukázky mé práce k nahlédnutí.

Mám vynikající přehled o MS Office (Word, Excel, Power Point), Google Apps (Gmail, Drive, Calendar, Docs, Sheets, Slides, Forms, Keep, Hangouts nebo Sites), cloudových úložištích a nástrojích na úpravu souborů či převod jejich formátů. Umím vytvářet infografiky. Spravuji nejen Facebookové profily, ale také Twitter nebo LinkedIn. Mám zkušenosti s aplikacemi jako Trello a Redbooth pro správu projektů; Slack, Skype nebo Zoom pro tele- a videokomunikaci; Toggl pro správu a měření času stráveného na projektech; SurveyMonkey pro tvorbu dotazníků; MailChimp pro email marketing (newslettery); Zapier na spojování webových aplikací; Lever pro správu uchazečů o zaměstnání a další.  Pokud je potřeba, naučím se používat jakýkoliv nový software v krátkém čase.

Přečtěte si reference z akcí, která jsem pořádala, ze služebních cest, kterých jsem se účastnila i z běžné pracovní agendy.