TEST

Přenechte svou práci někomu jinému!

Poslední realizované zakázky

Zakázka Klient Cena
Tvorba životopisu dle US standardů Seculu.com 600 Kč
Úprava CSS (webová šablona Webnode) Hana Tosková 1000 Kč
Tvorba životopisu dle US standardů Seculu.com 600 Kč
Sestavení motivačního dopisu a úprava životopisu v angličtině Miroslav Straka 500 Kč
Správa webu – překlad CZ/SK, překlad a korekce CZ/EN Gepards@Madison spol. s r.o. 1000 Kč
Vložení inzerátů na inzertní servery next CRE s.r.o. 250 Kč

Služby

Administrativa

Administrativa

Vyřizování elektronické korespondence a telefonátů, vytváření textů, tabulek nebo prezentací, vyhledávání informací na webu, organizace diáře, přepis a digitalizace dat, objednávky zboží a služeb, zajištění tvorby propagačních materiálů.

Organizace

Organizace

Plánování schůzek, organizace meetingů a konferencí, zajišťování služebních cest, vyhledání dopravního spojení, rezervace jízdenek, letenek a ubytování, pořádání oslav a večírků, zajištění teambuildingových akcí.

Personalistika

Personalistika

Koordinace výběru nových zaměstnanců, tvorba inzerce pracovních pozic a její umístění, posuzování životopisů kandidátů, preselekce vhodných kandidátů, telefonické a videokonfereční pohovory (Skype, Hangout).

Internetové služby

Internetové služby

Tvorba webu či e-shopu (HTML/CSS, šablony), správa webu či e-shopu
správa sociálních sítí (Facebook, Twitter, LinkedIn atd.), správa reklamních kampaní, psaní článků na blog, rozesílání newsletterů.

Jednorázové služby

Jednorázové služby

Sestavení životopisu nebo sepsání motivačního dopisu (v českém i anglickém jazyce) a jejich následná kontrola, překlady textů, pomoc při jednáních se zahraničními partnery, komunikace s úřady, zastupování s plnou mocí.

Něco navíc

Něco navíc

Zajištění dárků pro firemní partnery a zaměstnance, rezervace restaurací a vstupenek, tipy na výlety, doprava významých klientů a přeprava drobného zboží po Praze.

Reference

Seculu.com

Moc děkujeme za spolupráci, Tereza vypracovala CV dle našich požadavků a to neuvěřitelně rychle. Rozhodně doporučujeme, rádi využijeme jejích služeb i v budoucnu.
– Seculu.com

Mgr. Miriam Bachyncová, Právní Servis 24

Výborná spolupráce, práce udělaná na čas, výborná komunikace a spolehlivost, na rozdíl od jiných dodavatelů a zkušeností. Určitě doporučuji!
– Mgr. Miriam Bachyncová, Právní Servis 24

Ing. Václav Kubata, Poslanec Parlamentu ČR

Měl jsem tu čest vést českou parlamentní delegaci na zasedání Parlamentního shromáždění Rady Evropy ve Štrasburku. Rád bych poděkoval za mimořádnou pomoc, ochotu a profesionalitu, kterou prokázala Tereza Horáčková. Byla nám velkou oporou při celé organizaci naší mise a i díky ní považuji naši účast na zasedání za mimořádně úspěšnou. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnou úspěchů v další práci.
– Ing. Václav Kubata, Poslanec Parlamentu ČR

Miklós Csémy, Pond5

Tereza vyniká při organizování složitých situací a událostí. Při práci na administrativních úkolech má silný smysl pro proces a snaží se najít řešení, která by přinesla společnosti to nejlepší. Je aktivní a nezávislá ve své práci. Tereza má velmi silnou pracovní etiku, dobře plánuje a je důsledná v plnění svých úkolů. Tereza se nevyhýbá zodpovědnosti a vynikající ve své schopnosti pro organizaci a dokončování rozdělaných úkolů.
– Miklós Csémy, Pond5