S čím vším vám pomůže virtuální asistentka?

Úkolem virtuálních asistentek je pomoci klientovi s jeho prací, ulhečit mu od množství úkolů, uspořádat jeho práci tak, aby byla efektivní, poradit mu v oblasti, ve které se tolik neorientuje nebo mu ušetřit čas při hledání potřebných informací.

Každá virtuální asistentka pracuje trochu jinak a má jinou oblast, ve které se cítí nejlépe a které rozumí. Někdo se více věnuje administrativním věcem, jiný se specializuje na sociální média nebo online marketing.

Já osobně se zabývám především:

  • vyhledáváním informací,
  • tvorbou různých dokumentů,
  • vytvářením responzivních webů,
  • organizováním nejrůznějších akcí,
  • vyhledáváním vhodných zaměstnanců nebo
  • zajištěním zahraničních cest.

Připravím kvalitní rešerši, najdu relevantní odpovědi na vaše dotazy a podklady zpracuji do přehledného dokumentu. Dostanete srozumitelnou tabulku, prezentaci, se kterou můžete jít rovnou za šéfem, nebo textový dokument. Najdu vhodný program pro poznámky nebo aplikaci pro vaše nákupy, doporučím rozšíření pro váš prohlížeč nebo freewarové weby pro tvorbu grafických materiálů. Na internetu jsem jako ryba ve vodě. Najdu vše, co potřebujete.

Zpracuji graficky kvalitní a přehledné dokumenty s jasnou strukturou. Pomohla jsem již stovkám lidí s jejich životopisy nebo motivačními dopisy. Mám bohaté zkušenosti s obchodní korespondencí, a to i v angličtině – poradím vám, jak se skvěle prezentovat. Pomohu i s drobnými překlady. Vaše písemné výstupy budou díky mně profesionální a odpovídající platným předpisům a standardům.

Ať už potřebujete jednoduchou webovou vizitku nebo landing page nového produktu, můžete se na mne s jistotou obrátit. Vytvářím stránky na základě šablon, ale umím také kódovat, takže vám s drobnými úpravami bez problémů poradím. Webové stránky vám mohu spravovat – zařídím hosting a doménu. Umím si poradit také se sociálními sítěmi a online inzercí. S weby pomáhám především malým firmám a neziskovkám.

Naplánuji výroční setkání firmy, nezapomenutelný vánoční večírek a program pro vaše obchodní partnery. Pokud nemáte čas a nápady řešit organizační záležitosti, obraťte se na mně, ráda vám pomohu. S organizací společenských událostí mám dlouholeté zkušenosti.

Pokud potřebujete najmout nové zaměstnance a s personálními agenturami máte rozpačité zkušenosti, obraťte se na mne. V oblasti HR mám rozsáhlé zkušenosti a pomohu vám s celým náborem. Vytvořím popis pracovních pozic, vystavím inzeráty a poradím i se správou kandidátů. Naplánuji vám pohovory a oslovím přijaté i odmítnuté uchazeče.

Ať už se chystáte do Milána nebo Hongkongu, připravím vám celou agendu služební cesty. Vyhledám spojení, zarezervuji letenky či jízdenky, zajistím ubytování, doporučím vhodné restaurace v okolí a zamluvím zasedačku či stůl v oblíbené kavárně vašeho obchodního partnera. Udělám vše pro to, aby vaše obchodní cesta byla úspěšná.

Postarám se o všechno, na co nemáte čas. Vyřeším vše, do čeho se vám nechce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top